Меню
Київ, вул. Вінстона Черчилля, 48
Наша адреса:
Київ, вул. Вінстона Черчилля, 48
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт - 09:00 - 18:00
  • Сб - 10:00 - 17:00
  • Нд - вихідний

Вода і здоров'я


Вода - основа життя

Вода для нас - основа життя, так як саме від неї залежить здоров'я і самопочуття людини. Тому, з кожним днем ​​тема якості води обговорюється все з більшою увагою. Безпечна, корисна і доступна вода є важливим елементом в ланцюжку здоров'я людей і неважливо, використовується вона для побуту, пиття, або приготування їжі. Не дивлячись на те, що люди досить добре знають про користь і важливість вживання води, все ж часто замінюють її більш смачними напоями, такими як: кава, чай, сік або алкоголь.

Ось так, просто замінюючи звичайну воду можна отримати не тільки зневоднення, а й інші негативні наслідки. Адже вода виконує в нашому організмі велику кількість функцій: бере участь в біохімічних реакціях; розчиняє їжу і її транспортує; регулює температуру тіла, змочує слизові оболонки і суглоби; поглинає їжу з кишечника.

Також варто додати, що важлива не тільки відмова від замінників води сторонніми напоями, але і вживання саме очищеної і мінералізованої води.


Вода і наш організм

Наш організм завжди втрачає воду, тому, не дійти до зневоднення можна тільки заповнюючи її втрати. Норма вживаної води залежить від різних чинників: вага, температура навколишнього середовища, фізичне навантаження. Якщо немає проблем з нирками, то приблизна норма здорової людини становить - 2,5 літра. Або ж, обсяги води на добу яка надійшла рівні виведеної з організму. Але важливо розуміти сам процес.

Є такий механізм, як "калієво - натрієвий насос", який забезпечує виведення іонів натрію з клітин і заміну їх іонами калію. Цей процес супроводжується виведенням надлишку рідини з організму. Калій і натрій між собою функціонально пов'язані і виконують такі функції: створення умов для виникнення мембранного потенціалу і м'язових скорочень, підтримання осмотичної концентрації крові, підтримання кислотно-лужного балансу, нормалізація водного балансу.

Якщо говорити про правила вживання води, то найкращий початок дня - це склянка чистої води на порожній шлунок. Цим самим, ви заряджаєте організм енергією на день і запускаєте роботу органів травлення.

Більшість людей можливо знають таку організацію, як ВООЗ, яка надає допомогу державам у реалізації керівництва щодо надання якісної питної води за допомогою розробки практичних методів, надаючи їм пряму підтримку. Підтримка складається зі здійснення планів забезпечення безпеки води і зміцнення практики нагляду.

Але, звичайно не варто покладатися тільки на організації охорони здоров'я. Кожна людина повинна відповідально підходити до питання води і розуміти, якої якості вода з її крана.


Цінуйте воду - вона для нас дуже важлива

Водопровідна вода України, на жаль, дуже поганої якості і може бути шкідлива вашому організму. В першу чергу, це пов'язано з перевищенням допустимих концентрацій мікроелементів і мікроорганізмів. В такому випадку, на допомогу прийде система зворотного осмоса, або магістральний фільтр.

Вода має важливе значення в житті кожної людини. Організм людини більш ніж наполовину складається з води і для підтримання балансу потрібно поповнювати її запаси. Вода бере участь у всіх обмінних процесах в організмі людини. Вода необхідна нам для підтримки здоров'я.

Купуйте системи очищення води на нашому сайті і Ви отримаєте професійну консультацію, якісну систему очищення води під ваш бюджет і надійну її установку з наданням гарантії!

І як сказав знаменитий давньогрецький філософ Фалес Мілетський: Вода є речовина початкова, а, отже, становить матеріальну основу всіх речей.

Цінуйте воду - вона для нас дуже важлива.

Коментарі
Схожі статті
Вода і коронавірус
Вода і коронавірус
У цій статті Ви дізнаєтесь, чи є ризик заразитися коронавірусом через воду...
04.06.2021
Вода і настрій
Вода і настрій
У цій статті ви дізнаєтеся, наскільки вода впливає на настрій людини...
16.07.2021
Вода і спорт
Вода і спорт
У цій статті ви дізнаєтеся, наскільки важлива вода при занятті спортом...
22.07.2021
Вода і схуднення
Вода і схуднення
У цій статті Ви дізнаєтесь, чи важлива вода при схудненні...
19.08.2021
Як якість води впливає на стан волосся?
Як якість води впливає на стан волосся?
У цій статті ви дізнаєтесь, яким чином якість води впливає на стан волосся?..
31.10.2023
Яка шкода від вживання солодких газованих напоїв?
Яка шкода від вживання солодких газованих напоїв?
У цій статті ви дізнаєтесь про шкоду від вживання солодких газованих напоїв...
20.11.2023
Вода для велосипедистів: як правильно пити і скільки?
Вода для велосипедистів: як правильно пити і скільки?
У цій статті ви дізнаєтесь про воду для велосипедистів...
23.11.2023
Яка найдорожча вода в світі?
Яка найдорожча вода в світі?
У цій статті ви дізнаєтесь, яка найдорожча вода в світі...
24.11.2023
Яка користь теплої питної води?
Яка користь теплої питної води?
У цій статті ви дізнаєтесь про користь теплої питної води...
08.12.2023
Користь талої води для людини
Користь талої води для людини
У цій статті ви дізнаєтесь про користь талої води для організму людини...
22.02.2024
Скільки води міститься в овочах?
Скільки води міститься в овочах?
У цій статті ви дізнаєтесь, скільки води міститься в овочах...
11.04.2024
Вода в Шацьких озерах: кристально чиста та цілюща
Вода в Шацьких озерах: кристально чиста та цілюща
У цій статті ви дізнаєтесь про воду в Шацьких озерах...
17.04.2024
Вода для футболістів
Вода для футболістів
У цій статті ви дізнаєтесь про воду для футболістів...
02.05.2024