Меню
Київ, вул. Вінстона Черчилля, 48
Наша адреса:
Київ, вул. Вінстона Черчилля, 48
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт - 09:00 - 18:00
  • Сб - 10:00 - 17:00
  • Нд - вихідний

Наші послуги

Ціна від
Монтаж фільтра грубої очистки води
0
Ціна від
Хімічний аналіз води
0
1 500 грн.
Ціна від
Монтаж однієї фільтруючої колони
0
Як замовити монтаж, обслуговування або аналіз води в інтернет-магазині FilterPoint?

Магазин ФільтрПоінт пропонує монтаж будь-якого виду фільтра для води, або комплектуючого. Також, кваліфіковані майстри компанії filterpoint надають низку видів обслуговування: перезасипання систем колонного та кабінетного типу; промивання іонообмінної смоли; чистка та ремонт керуючого клапана; налаштування та профілактика керуючого клапана; заміна картриджа фільтра грубої очистки, систем зворотного осмосу та проточного фільтра; очищення та ремонт сольового бака фільтра; комплексне сервісне обслуговування. Додаткові послуги у вигляді виїзду майстра на місце очищення для прорахунку та консультації, аналіз води для підбору обладнання, а також проектування та монтаж системи антипотоп.

Діє система знижок при замовленні 2-х і більше послуг одночасно!

Інтернет-магазин ФільтрПоінт має величезне портфоліо виконаних робіт і проводить монтаж та обслуговування як побутових так і промислових систем очищення!

Отримати консультацію професіоналів компанії FilterPoint, а також замовити монтаж, обслуговування або іншу послугу можна за телефонами:

    ☎: (068) 528-07-98;
    ☎: (050) 528-07-98;
    ☎: (063) 071-38-36.

Також замовити монтаж або обслуговування можна через сайт, оформивши замовлення кнопкою "Купити в 1 клік", або "Купити" (оформлення через кошик).