Меню
Київ, вул. Вінстона Черчилля, 48
Наша адреса:
Київ, вул. Вінстона Черчилля, 48
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт - 09:00 - 18:00
  • Сб - 10:00 - 17:00
  • Нд - вихідний

Вода і настрій


Дратівливий? Випий води!

Найменша втрата води організмом призводить до перепадів настрою і плутаністю в думках. Американські вчені зробили чергове дивовижне відкриття: один ковток води може значно поліпшити настрій. Виявляється, зв'язок настрою прямо залежить від ступеня зневоднення вашого організму і впливає на фізичний стан людини. Людський мозок блискавично реагує на зневоднення і передає іншим учасникам мозку, які відповідають за сон, настрій, і в кінцевому підсумку на фізичний стан. У підсумку, емоційний стан людини є результатом фізичного настрою.

Часто причина дратівливості і запальності людини криється в тому, що він просто хоче пити, хоча сам і не розуміє цього. "Порушення водного балансу в організмі всього лише на 1,5%, яке виникає в ході повсякденних занять, може вплинути на наше самопочуття, - стверджує один з авторів дослідження Харріс Ліберман. - Особливо це актуально для жінок, які більш уразливі перед впливом побічних ефектів зневоднення".

Досить цікавим підтвердженням є той факт, що вода піднімає настрій більше, ніж шоколад, а калорійність води становить 0 калорій.

 

Стакан води кожен ранок

Для нормальної життєдіяльності людині необхідно в день випивати не менше 1,5-2 літрів чистої води. Саме води, а не соку, кави або молока. Справа в тому, що всі напої зі смаком сприймаються організмом як їжа, а організму необхідно 1.5 літра саме води.

Робота в офісі може також швидше привести до обезводнення, оскільки працівники часто ігнорують легку спрагу. Бажання пити включається при втраті водного балансу в 1-2%. На той час настрій і емоції вже піддаються руйнуванню.

Випиваючи склянку води щоранку, Ви запускаєте безліч метаболічних процесів, надаючи зміцнюючу дію на організм. При дефіциті води в організмі у Вас порушується повноцінне функціонування організму, і з'являється: дратівливість, погане самопочуття, швидка стомлюваність, падіння концентрації, проблеми з травленням і обміном речовин, виникнення головного болю, прояв депресії, низький імунітет, простудні захворювання, почуття тривоги і невпевненості.

 

Вода всьому голова

Роль води у самопочутті та настрої людини, а також її корисні властивості доведені неодноразово вже не одним поколінням.

Наприклад, найпопулярніший спосіб подолати хвилювання - це ковток холодної і чистої води. Тонізуючий ефект виникає за рахунок різниці температури води і тіла. Моментально прийти в себе можна за допомогою вмивання холодною водою. Підставляючи своє обличчя під потік води, можна уявити, як вона змиває всі наші переживання і проблеми. За допомогою контрастного душу можна впоратися зі стресом, а також підбадьоритися і прибрати сонливість. А розслабитися після важкого дня допоможе тепла ванна. Позбутися від тривалого поганого настрою допоможе плавання в басейні, або заняття аквааеробікою. Цілющі властивості води воєдино з фізичними навантаженнями відмінно впливають на фізичний стан організму і приводять тіло в тонус і зміцнюють серцево-судинну систему. А в емоційному плані, плавання допомагає розслабитися і зняти напругу. Незрівнянною користю для підтримки психологічної рівноваги є подорожі до водойм. Рівна гладь озера, або звуки морської хвилі біля берега, відчуття єдності з природою - все це дозволяє заспокоїтися і набратися сил, а також привести в порядок свої думки і почуття.

Таким чином, поганий настрій і апатія багато в чому існують через нестачу рідини в організмі. Але уникнути розвитку багатьох хвороб, зберегти душевну рівновагу і гарний настрій можна за рахунок підтримки водного балансу.

Компанія FilterPoint забезпечить Вас хорошим настроєм на все життя з якісної очищеною водою! аналіз Вашої води, встановлюйте правильну систему очищення і залишайтеся тільки у гарному настрої :)

Коментарі
Схожі статті
Вода і здоров'я
Вода і здоров'я
У цій статті ви дізнаєтеся про важливість води у житті людини...
10.06.2021
Вода і спорт
Вода і спорт
У цій статті ви дізнаєтеся, наскільки важлива вода при занятті спортом...
22.07.2021
Скільки води на день треба пити?
Скільки води на день треба пити?
У цій статті ви дізнаєтесь, яку кількість води на день треба пити...
08.11.2023
Що таке вода?
Що таке вода?
У цій статті ви дізнаєтесь, що таке вода...
07.12.2023