Меню
Київ, вул. Вінстона Черчилля, 48
Наша адреса:
Київ, вул. Вінстона Черчилля, 48
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт - 09:00 - 18:00
  • Сб - 10:00 - 17:00
  • Нд - вихідний

Як якість води впливає на стан волосся?

Вода допомагає

Вода є основним компонентом людського організму, і вона відіграє важливу роль у підтримці здоров'я волосся. Волосся на 90% складається з білка кератину, який потребує води для свого нормального функціонування. Вода допомагає кератину зберігати свою форму і структуру, а також забезпечує волоссю еластичність та блиск.


Вплив забрудненої води

Вплив питної води. Регулярне вживання достатньої кількості питної води є важливим для здоров'я волосся. Коли організм зневоднений, шкіра голови стає сухою і ламкою. Це може призвести до таких проблем, як лупа, свербіж і випадіння волосся.

Вплив побутової води. Якість води, яку ви використовуєте для миття волосся, також може впливати на його стан. Наприклад, жорстка вода містить високий рівень мінеральних речовин, таких як кальцій і магній. Вода з високою жорсткістю може спричинити сухість, ламкість і посічені кінчики волосся.
Також, доволі часто у воді розповсюджені хлор, важкі метали та пестициди. Ці забруднення можуть пошкодити волосся та шкіру голови.


Як покращити якість води?

Обов’язково дотримуйтесь норми питної води 1,5-2 л на день. Насолоджуйтесь смачною та корисною питною водою з фільтром зворотного осмосу не виходячи з оселі

При жорсткій воді встановіть систему пом’якшення. Для квартири підійде компактний кабінетний фільтр. Для будинку краще підійде система колонного типу.

Використовуйте фільтри для душу, які накручуються на душову лійку. Вони спеціально виготовлені для очищення води, та покращення стану волосся. Не дарма фільтри даного типу почали активно використовувати у салонах краси.

Зберігайте своє здоров’я та красу з фільтрами для води! Компанія FilterPoint допоможе підібрати та встановити необхідний фільтр. Багаторічний досвід у водопідготовці магазину Фільтр Поінт, дозволив накопичити велику кількість позитивних відгуків та портфоліо робіт. Для консультації, залишайте вашу заявку, або телефонуйте:
  • +380685280798
  • +380505280798
  • +380630713836

якість води, здоров'я

Коментарі
Схожі статті
Вода і здоров'я
Вода і здоров'я
У цій статті ви дізнаєтеся про важливість води у житті людини...
10.06.2021
Жорстка вода проти здоров'я людини
Жорстка вода проти здоров'я людини
У цій статті ви дізнаєтеся, як жорстка вода впливає на здоров'я людини...
05.08.2021
Вода і схуднення
Вода і схуднення
У цій статті Ви дізнаєтесь, чи важлива вода при схудненні...
19.08.2021