Меню
Київ, вул. Вінстона Черчилля, 48
Наша адреса:
Київ, вул. Вінстона Черчилля, 48
Час роботи
Час роботи магазину:
 • Пн-Пт - 09:00 - 18:00
 • Сб - 10:00 - 17:00
 • Нд - вихідний

Вода і схуднення


Вода може стати відмінним помічником

Вода для організму людини може бути не тільки джерелом енергії і провідником поживних речовин. Вода може стати відмінним помічником при зниженні зайвої ваги. Багато хто знає, що людина може втрачати зайві кілограми, при виведенні води з організму. Наше тіло в середньому на 60% складається з води і її недостатня кількість може викликати порушення обміну речовин. З цього можна зробити висновок, що для  стрункої фігури раціону людини необхідно містити потрібну кількість очищеної питної води.

Пити воду для схуднення - аргумент вагомий. Але питний режим важливий і для підтримки здоров'я. За статистикою, 70% дорослих людей не випиває навіть половини потрібної норми на добу, хоча для належного функціонування нашого організму необхідно 2 літри води в день. Якщо ви страждаєте надмірною вагою, вам необхідно збільшити кількість споживаної води до 2 - 2.5 літрів на добу.


Декілька наукових фактів

Нижче наведено кілька наукових фактів, пов'язаних з впливом води на допомогу в боротьбі із зайвою вагою:

 • В організмі відбувається процес синтезу білка і розщеплення жирів. Вода може позитивно впливати на шкіру, забезпечуючи волосяні цибулини і пластини нігтів корисними поживними речовинами і мінералами. Якщо споживати недостатню кількість води, то вищеописані процеси сповільнюються і людина набирає зайву вагу, а нігті і волосся через брак вологи в організмі можуть стати ламкими і сухими.
   
 • Вода відмінно допомагає виводити токсини і шлаки, що виникають після розщеплення білків, а також вуглеводи і жири. Таким чином організм очищається.
   
 • Часто буває, що при появі почуття голоду, людина вгамовує його перекусом або повноцінною стравою. Стакан води стане кращим варіантом при появі легкого почуття голоду. Відчуття голоду іноді буває оманливим і організм тільки вимагає вологи.
   
 • Вода може допомогти після сну відновити організм, а перед сном зняти втому і прискорити засинання, перед їжею може допомогти не їсти зайвого і збільшити обмін речовин.

Недостатня кількість споживаної води також може провокувати набряки, тому що організм таким чином накопичує рідину в "резервуарах". Не потрібно допускати появи почуття спраги і необхідно стежити за тим, щоб споживання води щодня дорівнювало добової норми.


Слідкуйте за своїм тілом

Звикати до регулярного споживання потрібної кількості питної води необхідно поступово, збільшуючи щодня обсяг споживання. Важливо - не перестаратися, випивати по 5 літрів в день не потрібно, так як ви можете не тільки виключити користь води, але і спустошити організм від всіх корисних мінеральних речовин. Тим людям, хто любить смакові відчуття, можуть додати у воду корисний і насичений аромат за допомогою фруктів і ягід: це додасть у воду вітаміни і мінерали, а також приємні літні нотки.

До вищесказаного важливо додати, що вода повинна бути чистою і корисною. Кращий варіант, щоб не переплачувати за бутильовану - це установка фільтра для води. З системою очистки води у себе вдома, ви отримаєте 24/7 доступ до якісної води, а також зможете підібрати необхідні картриджі і мінералізатори.

Слідкуйте за своїм тілом з компанією FilterPoint! Отримайте доступ до якісної води від команди професіоналів з водоочищення!

спорт, здоров'я

Коментарі
Схожі статті
Вода і здоров'я
Вода і здоров'я
У цій статті ви дізнаєтеся про важливість води у житті людини...
10.06.2021
Норми питної води
Норми питної води
У цій статті ви дізнаєтеся, які норми питної води існують і що робити, якщо Ваша вода не відповідає нормативним стандартам...
14.06.2021
Вода і спорт
Вода і спорт
У цій статті ви дізнаєтеся, наскільки важлива вода при занятті спортом...
22.07.2021
Вода і здоров'я дітей
Вода і здоров'я дітей
У цій статті Ви дізнаєтесь про важливість якості води в житті дитини...
02.08.2021
Як якість води впливає на стан волосся?
Як якість води впливає на стан волосся?
У цій статті ви дізнаєтесь, яким чином якість води впливає на стан волосся?..
31.10.2023
Скільки води на день треба пити?
Скільки води на день треба пити?
У цій статті ви дізнаєтесь, яку кількість води на день треба пити...
08.11.2023