Меню
Київ, вул. Вінстона Черчилля, 48
Наша адреса:
Київ, вул. Вінстона Черчилля, 48
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт - 09:00 - 18:00
  • Сб - 10:00 - 17:00
  • Нд - вихідний

Системи очищення води для кафе, кав'ярень і ресторанів

Як купити систему очищення для кафе, ресторану в інтернет-магазині FilterPoint?

У магазині ФільтрПоінт представлені системи очищення води для комерційного використання. Фільтри води мають різне призначення і можуть використовуватися в багатьох сферах бізнесу: готові до використання вендингові автомати для продажу питної води; високопродуктивні системи зворотного осмосу для кафе, ресторанів та їдалень; промислові системи зворотного осмосу для автомийок, пивоварень та інших місць, де необхідне очищення води у великих обсягах! Також, на сайті filterpoint представлена стаття про точку розливу води, де підбирається індивідуальне обладнання для очищення, виходячи з аналізу води та потреб.

Високопродуктивні системи зворотного осмосу використовуються в кав'ярнях, ресторанах, їдальнях та інших закладах для якісного очищення води. Представлені у кількох видах: на станині або компактні настільні системи. Завдяки технології зворотного осмосу вода очищається на 99,9% від органічних та неорганічних домішок, а також вірусів та бактерій! Напої, виготовлені на очищеній воді фільтрів зворотного осмосу мають неймовірний смак. Не варто забувати і про приготування їжі, де якість води також впливає на смак!

Інтернет-магазин ФільтрПоінт допоможе підібрати будь-яку систему очищення під ваші потреби! Також пропонуємо співпрацю на регулярній основі з вигідною системою знижок!

Отримати консультацію професіоналів компанії FilterPoint, а також купити фільтр очищення води для кафе, ресторану можна за телефонами:

    ☎: (068) 528-07-98;
    ☎: (050) 528-07-98;
    ☎: (063) 071-38-36.

Також купити високопродиктивну систему очищення можна через сайт, оформивши замовлення кнопкою "Купити в 1 клік", або "Купити" (оформлення через кошик).