Меню
Київ, вул. Вінстона Черчилля, 48
Наша адреса:
Київ, вул. Вінстона Черчилля, 48
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт - 09:00 - 18:00
  • Сб - 10:00 - 17:00
  • Нд - вихідний

Очищення від сірководню

Як купити фільтр очищення води від сірководню в інтернет-магазині FilterPoint?

У магазині ФільтрПоінт представлені системи очищення води від сірководню, які комплектуються спеціальним фільтруючим матеріалом - GAC Plus. Дана засипка є гранульованим каталітичним вугіллям, яке ефективно очищає воду від сірководню і заліза, а також частково прибирає неприємний присмак і запахи! Системи даного типу очищення підбираються виключно на основі результатів аналізу води. Додатковими показниками для підбору обладнання є кількість мешканців та кількість санвузлів.

Асортимент фільтрів очищення від сірководню представлений у вигляді колонного типу. Системи комплектуються всім необхідним і готові до підключення.

Фільтри очищення від сірководню води мають широкий спектр застосування та активно використовуються як у побуті, так і в промисловості / бізнесі.

Отримати консультацію професіоналів компанії FilterPoint, а також купити систему очищення від сірководню можна по телефонам:

    ☎: (068) 528-07-98;
    ☎: (050) 528-07-98;
    ☎: (063) 071-38-36.

Також купити фільтр води можна через сайт, оформивши замовлення кнопкою "Купити в 1 клік", або "Купити" (оформлення через кошик).