Меню
Київ, вул. Вінстона Черчилля, 48
Наша адреса:
Київ, вул. Вінстона Черчилля, 48
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт - 09:00 - 18:00
  • Сб - 10:00 - 17:00
  • Нд - вихідний

Вода і здоров'я дітей


Діти часто не відразу відчувають спрагу

Зростаючому організму потрібна виключно чиста питна вода. Велика кількість досліджень вчених вже довели, що для дитини будь-якого віку в якості рідини підходить тільки чиста вода, а не соки, лимонади і чаї.

Після народження, малята протягом декількох місяців дуже чутливі і в їх організмі відбуваються надзвичайно швидкі зміни (особливо зневоднення). Через втрату води з'являється блювота, перевтома і перегрів. Ті діти, які вже навчилися ходити, часто втрачають воду під час активних дій. А втрачаючи організмом лише 2% від загальної кількості рідини призводить до втрати працездатності на 20%. А після 3% вже є шанс отримати тепловий удар. Діти часто не відразу відчувають спрагу, при втраті рідини. Але дитина може скаржитися на нудоту і запаморочення, а також відчувати занепад сил і млявість.

При втраті великої кількості води може з'явитися: підвищена температура тіла, зниження концентрації уваги, погіршення короткострокової пам'яті а також неуважність і нервозність. Ті діти, які не отримують потрібну норму питної води, частіше неспокійні і непосидючі. Обов'язково надайте своїм дітям вільний доступ до якісної питної води!

 


Яку воду давати?

На сьогоднішній день, в Україні досить багато батьків продовжують користуватися неочищеною водопровідної водою і дають її своїм дітям. Але що ми знаємо про воду з крана? Водопровідна вода формально є безпечною, тому що на водоканалах зазвичай є контроль якості, але також є і дві важливі проблеми. По-перше, при переміщенні води по трубопроводу вона наростає шкідливими домішками, які знаходяться на поверхні наших українських труб. По-друге, стандарти на питну воду дозволяють невелику кількість забруднень, де в список входить залізо, важкі метали і нітрати.

Сьогодні педіатри радять давати дітям бутильовану воду, яка призначена саме для дитячого харчування, посилаючись на те, що в ній є всі мінерали, які необхідні організму, і на те, що вона правильним чином очищена. Однак не всі знають, що дитяча питна вода може бути навіть шкідливою, через велику кількість підробок на ринку і нечесних виробників дитячої води.

Тому, так часто останнім часом сім'ї переходять на фільтровану воду зворотним осмосом. Переваги такої води в тому, що навіть в самий незручний момент вода завжди доступна і в чудовій якості. Варто додати і про економію, адже вартість літра фільтрованої води близько 50 копійок, тоді як дитяча вода в пляшках може коштувати до 15-20 грн за літр.


Не тільки питна вода

Також, варто задуматися не тільки про воду для пиття, але й для побутових потреб. Вода хорошої якості повинна використовуватися для купання і прання одягу дітей. Шкідливі домішки і бактерії, які знаходяться у воді можуть залишитися на шкірі та волоссі, а також на дитячому одязі, викликаючи при цьому алергічні реакції і астму. Значна кількість шкідливих домішок, що міститься у воді, неозброєним поглядом побачити не можна, тому дуже важливо використовувати фільтри для води, де є маленькі діти. Забезпечити воді хорошу очистку можна за допомогою магістральних фільтрів. З ними кип'ятити воду для малюків не потрібно, вона буде безпечна і не викликає алергічних реакцій.

Піклуйтеся про себе і своїх дітей правильно, адже якість води відіграє найважливішу роль у здоров'ї і розвитку дитини. Почніть здорове життя вже зараз, з компанією FilterPoint. Ми надаємо професійну консультацію по обладнанню, а наш асортимент задовольнить будь-якого клієнта під різні запити!

діти, здоров'я

Коментарі
Схожі статті
Вода і коронавірус
Вода і коронавірус
У цій статті Ви дізнаєтесь, чи є ризик заразитися коронавірусом через воду...
04.06.2021
Вода і схуднення
Вода і схуднення
У цій статті Ви дізнаєтесь, чи важлива вода при схудненні...
19.08.2021
Як знезаразити воду?
Як знезаразити воду?
У цій статті ви дізнаєтесь, які є методи знезараження води...
10.11.2023
Яку воду давати дітям до школи?
Яку воду давати дітям до школи?
У цій статті ви дізнаєтесь, яку воду давати дітям до школи...
28.11.2023
Про воду в лікарнях
Про воду в лікарнях
У цій статті ви дізнаєтесь про воду в лікарнях...
02.04.2024