Меню
Київ, вул. Вінстона Черчилля, 48
Наша адреса:
Київ, вул. Вінстона Черчилля, 48
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт - 09:00 - 18:00
  • Сб - 10:00 - 17:00
  • Нд - вихідний

Яку воду використовувати для борщу?

Найкраща вода для найпопулярнішої української страви

Борщ - це одна з найпопулярніших страв української кухні. Його готують з різними інгредієнтами, але одним з найважливіших є вода. Від якості води залежить смак, аромат і насиченість бульйону.

Найкраща вода для борщу - це свіжа, чиста і холодна. Вона повинна бути без запаху і присмаку. Якщо вода жорстка, то вона може надати бульйону неприємний присмак. Тому якщо у вас жорстка вода, то її можна пом'якшити найпростішим способом, додавши в неї соду або лимонний сік. Також, гарним та зручним варіантом пом’якшення води є використання фільтрів для пиття та приготування їжі.


Яку воду не можна використовувати для борщу?

Не можна використовувати для борщу воду з колодязя або свердловини. Така вода може бути заражена бактеріями, які можуть викликати харчові отруєння. Також не можна використовувати воду з-під крана, якщо вона не відповідає нормам якості.

Щоб отримати наваристий бульйон, м'ясо потрібно заливати холодною водою. Якщо залити м'ясо гарячою водою, то бульйон вийде блідим і не таким наваристим. Якщо ви хочете, щоб борщ був ще більш наваристим, то можна додати в нього кістки, які додадуть бульйону додатковий аромат і смак.


Найсмачніший борщ з очищеною водою

Вода - це важливий інгредієнт для борщу. Від якості води залежить смак, аромат і насиченість бульйону. Тому, вибираючи воду для борщу віддавайте перевагу свіжій, чистій і холодній воді. Нажаль, якість очищення водопровідної води в Україні не найкращої якості (як і якість самого трубопроводу), та не рекомендується використовувати таку воду для приготування їжі, а тим паче для пиття.

Інтернет-магазин ФільтрПоінт рекомендує встановити фільтр зворотного осмосу. Ця система встановлюється на кухні під мийкою і здатна комплексно очистити водопровідну воду від різних видів забруднення, в тому числі пом’якшити воду. На сайті FilterPoint ви можете ознайомитися з відгуками та встановленими фільтрами. Не відкладайте на потім, телефонуйте прямо зараз:
  • +380685280798
  • +380505280798
  • +380630713836

Коментарі
Схожі статті
Значення якості води у приготуванні їжі
Значення якості води у приготуванні їжі
Скажи мені, яка в тебе вода, і я скажу тобі, що ти їси!..
19.07.2021
Чай і вимоги до води
Чай і вимоги до води
У цій статті Ви дізнаєтесь, як вода впливає на смак чаю і якими властивостями повинна володіти правильна вода для приготування чаю..
13.09.2021
Яка вода потрібна для заварювання кави?
Яка вода потрібна для заварювання кави?
У цій статті ви дізнаєтесь, яка вода потрібна для заварювання кави?..
15.11.2023
Чи можна пити воду з крану?
Чи можна пити воду з крану?
У цій статті ви дізнаєтесь, чи можна пити воду з крану...
20.11.2023
Вода для приготування пива, пивоварні
Вода для приготування пива, пивоварні
У цій статті ви дізнаєтесь про воду для приготування пива, пивоварні...
12.12.2023
Яка вода потрібна для приготування домашнього вина?
Яка вода потрібна для приготування домашнього вина?
У цій статті ви дізнаєтесь про те, яку воду використовувати для приготування домашнього вина...
27.02.2024