Меню
Киев, ул. Уинстона Черчилля, 48
Наш адрес:
Киев, ул. Уинстона Черчилля, 48
Время работы
Время работы магазина:
  • Пн-Пт - 09:00 - 18:00
  • Сб - 10:00 - 17:00
  • Нд - вихідний

Установленные системы обратного осмосаЯк купити фільтр для питної води в інтернет-магазині FilterPoint?

ФільтрПоінт пропонує два варіанти фільтрів води для пиття та приготування їжі: фільтри зворотного осмосу та проточні фільтри.

Асортимент фільтрів зворотного осмосу досить великий і представлений у різних комплектаціях під різні потреби та бюджет. Потрібен компактний фільтр, з гарним зовнішнім виглядом та управлінням по Wi-Fi? Преміум сегмент для вас! Хочете заощадити і маєте достатньо місця на кухні? Ви знайдете своє щастя у Бюджетному сегменті! Також не варто забувати про комплектацію. В обох сегментах ви зможете знайти фільтр з насосом для підвищення тиску, а також вибрати необхідну кількість ступенів очищення: від 5 до 10!

Метод зворотного осмосу забезпечує якісне очищення води на 99%, видаляючи з неї всі шкідливі домішки: пестициди, хлорорганіку, іони важких металів, солі жорсткості, бактерії та віруси. Процес очищення складається з попередньої, основної та завершальної стадій.

Проточні фільтри не можуть похвалитися великим асортиментом. Фільтри проточного типу не видаляють на 100% віруси та бактерії та вимагають відносно гарну якість вихідної води. Перевагою проточних фільтрів є доступна ціна та компактні розміри.

Отримати консультацію професіоналів компанії FilterPoint, а також купити фільтр зворотного осмосу або проточний фільтр можна за телефонами:

    ☎: (068) 528-07-98;
    ☎: (050) 528-07-98;
    ☎: (063) 071-38-36.

Також купити фільтр води можна через сайт, оформивши замовлення кнопкою "Купити в 1 клік" або "Купити" (оформлення через кошик).