Меню
Київ, вул. Вінстона Черчилля, 48
Наша адреса:
Київ, вул. Вінстона Черчилля, 48
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт - 09:00 - 18:00
  • Сб - 10:00 - 17:00
  • Нд - вихідний

Якість грунтових вод


Впливи на грунтові води
Грунтові води людина використовує для свого побуту через свердловини та колодязі. Тому, від якості грунтових вод залежить і якість життя.

На якість і формування грунтових вод впливає велика кількість чинників: клімат, грунтовий і рослинний покрив, наявність наземних водойм, діяльність людини. Все що є присутнім в грунті, вбирається водою. Грунтові води утворюються за допомогою атмосферних опадів, річок, озер, водосховищ, конденсації водяної пари. Простіше кажучи, будь-яка рідина, яка вбирається грунтом, збирається в грунтові води. Всі рідини, як і наземні річки знаходяться в постійному русі, тому вони і вбирають в себе величезну кількість речовин, що зустрічаються у них на шляху.

Поверхня грунтових вод безпосередньо пов'язана з усіма атмосферними змінами. Так, в суху пору року вона знижується, а у вологу навпаки підвищується, при цьому змінюється хімічний склад і температура. Дуже впливає на якість води річки і озера, які знаходяться поруч.Вплив на людину

Недостатня кількість мінеральних елементів у грунтовій воді може стати причиною виникнення хронічних захворювань: карієсу, рахіту, серцево-судинних захворювань. А вживання води з низьким вмістом солі - причина патологій вагітності та гіпертонічних хвороб.

Також, вживана людьми грунтова вода вимиває з організму зайві солі. А якщо пити воду з високою концентрацією мінералів, то солі не вимиваються, а навпаки, накопичуються в організмі. Це також призводить до великої кількості серйозних захворювань, таких як: артрит і ерозія шлунка, утворення ниркових каменів, а також істотне збільшення ризику інфаркту або ішемічної хвороби серця.Пити можна, але з дотриманням необхідних заходів

Але, все ж незважаючи на перераховані вище ризики вживання грунтової води, пити і використовувати таку воду можна, але з дотриманням необхідних заходів. Комплексний аналіз Вашої води допоможе визначити недостатню або високу концентрацію мінералів у воді. За його результатами підбираються фільтри для води, які максимально ефективно очищають воду, роблять її безпечною для здоров'я людей.

Крім кальцію і магнію (солей жорсткості) у воді містяться солі калію і натрію. Якщо пом'якшувати середовище за допомогою установок або фільтрів для води, то загальний солевміст не зміниться. В цьому випадку, побутова система зворотного осмосу - найбільш ефективний метод очищення води від мінералів. Ви можете замовити аналіз води як в незалежній лабораторії так і у нас. За результатами аналізу звернутися до нас для підбору оптимальної системи очищення.

Наша команда професійних фахівців в області очищення води підбере найбільш підходящу систему очищення, а також виконає установку з рекомендаціями по обслуговуванню і гарантією. Купити систему зворотного осмосу ви можете на сайті FilterPoint.


Коментарі
Схожі статті
Очищення питної води в Україні
Очищення питної води в Україні
У цій статті ви дізнаєтеся, чи можна пити воду з-під крана або підземного джерела в Україні.Очищення питної води в Україні..
10.06.2021
Запаси питної води у світі, в Україні
Запаси питної води у світі, в Україні
У цій статті ви дізнаєтеся, яку кількість питної води містить наша планета і чому Україна вважається маловодною країною...
15.06.2021
Якість питної води у Києві
Якість питної води у Києві
У цій статті Ви дізнаєтесь, якої якості питна вода в Києві...
25.08.2021
Який фільтр води підійде для дачі?
Який фільтр води підійде для дачі?
У цій статті ви дізнаєтесь, який фільтр води підійде на дачу...
03.11.2023
Чи можна пити воду з криниці або свердловини?
Чи можна пити воду з криниці або свердловини?
У цій статті ви дізнаєтесь, чи можна пити воду з криниці або свердловини...
16.11.2023
Чи є вода на Марсі?
Чи є вода на Марсі?
У цій статті ви дізнаєтесь, чи є вода на Марсі...
21.11.2023
Питна вода в Африці: проблеми та перспективи
Питна вода в Африці: проблеми та перспективи
У цій статті ви дізнаєтесь про проблеми і перспективи питної води в Африці...
29.11.2023
Найчистіші річки України
Найчистіші річки України
У цій статті ви дізнаєтесь про найчистіші річки України...
01.12.2023