Меню
Київ, вул. Вінстона Черчилля, 48
Наша адреса:
Київ, вул. Вінстона Черчилля, 48
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт - 09:00 - 18:00
  • Сб - 10:00 - 17:00
  • Нд - вихідний

Який фільтр води підійде для дачі?

На дачу з якісною водою

Дача є чудовою віддушиною кожного мешканця квартири. Вода на дачі - один з найважливіших елементів як пасивного, так і активного відпочинку. Наприклад, якісна питна вода надасть вашому чаю особливий приємний смак, відпочивая у альтанці. Система комплексного очищення дозволяє позбутися накипу на посуді, та сантехніці. Дисковий фільтр прибере механічні домішки зі скважини, для якісного поливу рослин без турбот.


Типи фільтрів для дачі

1. Фільтри для питної води та приготування їжі. Системи зворотного осмосу - це найкращий варіант отримання якісної питної води. З фільтром зворотного осмосу ваші страви стануть ще смачнішими, а кава та чай ще більш ароматними.
2. Комплексні системи очищення. Універсальні фільтри для побутової води на всю дачу. Перед встановленням проводиться аналіз води та встановлюється система відповідного призначення очищення. Наприклад, це може бути пом'якшення води, або очищення від хлору.
3. Магістральні фільтри грубого та тонкого очищення. В залежності від якості води та призначення, в централізований трубопровід, або після скважини, може встановлюватися колба під використання різних типів картриджів, або промивні сіткові фільтри.
4. Дискові та сіткові фільтри. Для поливу використовуються фільтри грубого очищення, для видалення з води великих механічних домішок.
5. Поліфосфатні фільтри. Для захисту бойлера, або пральної машини може використовуватися бюджетний варіант проти накипу. Поліфосфатна сіль ефективно протидіє жорсткій воді та подовжує термін побутової техніки.
6. Ультрафіолетові фільтри. Якщо з вами на дачі маленькі діти, тоді ультрафіолетові знезаражувачі обов’язково до встановлення. Фільтри знезараження ефективно видалять всі відомі віруси та бактерії на 99%!


Який фільтр краще встановити?

Як показує текст вище, є досить багато різних типів фільтрів. Найкращий фільтр води для дачі - це той, який відповідатиме вашим потребам, вимогам та бюджету. На кожній дачі різни джерела та якість води, кожен господар використовує воду для різних призначень.

За допомогою з консультацією та підбором потрібного фільтра води можна звернутися до професіоналів компанії FilterPoint. Інтернет-магазин ФільтрПоінт - це багаторічний досвід у водопідготовці, велика кількість позитивних відгуків, багаж портфоліо виконаних робіт та більше 1000 задоволених родин! Дзвоніть прямо зараз:
  • +380685280798
  • +380505280798
  • +380630713836


Коментарі
Схожі статті
Якість грунтових вод
Якість грунтових вод
У цій статті ви дізнаєтеся, якої якості грунтова вода в Україні...
10.06.2021
Якість поверхневих вод України
Якість поверхневих вод України
У цій статті Ви дізнаєтесь, чи відповідають стандартам якості поверхневі води України...
29.07.2021
Чай і вимоги до води
Чай і вимоги до води
У цій статті Ви дізнаєтесь, як вода впливає на смак чаю і якими властивостями повинна володіти правильна вода для приготування чаю..
13.09.2021
Як вибрати фільтр для води?
Як вибрати фільтр для води?
У цій статті ви дізнаєтесь, як вибрати фільтр для води...
18.10.2023
Який найкращий фільтр для води?
Який найкращий фільтр для води?
У цій статті ви дізнаєтесь, який фільтр для води найкращий...
20.10.2023
Навіщо потрібен фільтр для води?
Навіщо потрібен фільтр для води?
У цій статті ви дізнаєтесь, навіщо потрібен фільтр для води...
25.10.2023
Як захистити квартиру від затоплення?
Як захистити квартиру від затоплення?
У цій статті ви дізнаєтесь, як захистити квартиру від затоплення...
15.11.2023
Чи можна пити воду з криниці або свердловини?
Чи можна пити воду з криниці або свердловини?
У цій статті ви дізнаєтесь, чи можна пити воду з криниці або свердловини...
16.11.2023
Вода на фермі. Використання
Вода на фермі. Використання
У цій статті ви дізнаєтесь про використання води на фермі...
20.02.2024