Меню
Київ, вул. Вінстона Черчилля, 48
Наша адреса:
Київ, вул. Вінстона Черчилля, 48
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт - 09:00 - 18:00
  • Сб - 10:00 - 17:00
  • Нд - вихідний

Очищення питної води в Україні


Вода неналежної якості
Україна за якістю питної води в світі займає середні позиції. А ось в Європі, на думку експертів Україна очолює рейтинги, де заборонено пити воду з-під крана.

80% води населення України отримує з поверхневих джерел двох основних річок: Дніпро і Дністер (35 мільйонів людей), а 20% з підземних. Можна порівняти такий поділ з Європою, де у відсотковому співвідношенні все навпаки. Професор Київського інституту гідробіології НАН України Володимир Щербак, на прес-конференції, присвяченій стану столичних водойм заявив: "30-40 грам водоростей на кубічний метр води - це вже не вода. У Дніпро, як і в більшість інших наших річок скидається величезний потік стічної води, а також побутових і промислових відходів. Дощ змиває величезну кількість шкідливих речовин, наприклад: пестициди, нітрати, і т.д.

Вода, яка надходить на очисні станції з метою економії найчастіше очищається безреагентним методом. Але і при реагентном методі є нюанси, коли у воді залишаються розчинені солі алюмінію.

Також не варто забувати, що після очищення води на водоканалах вода надходить в систему трубопроводів. Внутрішня поверхня трубопроводів покрита різноманітними налітами і біологічними наростами, що також значною мірою впливає на смак і колір вашої води.


Підземні джерела
Не найкраща вода в підземних джерелах і криницях. Підземні джерела містять в собі "комплекс шкідливих для людини домішок" і завжди потрібне обов'язкове додаткове очищення води. А криниці в Україні найчастіше глибиною до 10 метрів. Це означає, що всі атмосферні опади, а також все що змивається дощами і талими водами з автомобільних трас і полів просочується в джерельну воду, яку надалі ми споживаємо.Вихід є
Але що ж робити, якщо все так погано з якістю питної води в Україні? Довіритися професіоналам компанії FilterPoint! Наша компанія зробить аналіз вашої води і підбере індивідуальну систему очищення. Ваша вода стане не тільки очищеною від шкідливих домішок і бактерій, а також і багатою на необхідні мінерали і мікроелементи! Адже чиста вода - це справжній символ здорового способу життя!


фільтр води, типи очищення води

Коментарі
Схожі статті
Якість грунтових вод
Якість грунтових вод
У цій статті ви дізнаєтеся, якої якості грунтова вода в Україні...
10.06.2021
Запаси питної води у світі, в Україні
Запаси питної води у світі, в Україні
У цій статті ви дізнаєтеся, яку кількість питної води містить наша планета і чому Україна вважається маловодною країною...
15.06.2021
Якість поверхневих вод України
Якість поверхневих вод України
У цій статті Ви дізнаєтесь, чи відповідають стандартам якості поверхневі води України...
29.07.2021
Якість питної води у Києві
Якість питної води у Києві
У цій статті Ви дізнаєтесь, якої якості питна вода в Києві...
25.08.2021
Точка розливу води як прибутковий бізнес
Точка розливу води як прибутковий бізнес
У цій статті Ви дізнаєтесь, чи варто відкривати бізнес з точки розливу води...
15.09.2021
Навіщо потрібен фільтр для води?
Навіщо потрібен фільтр для води?
У цій статті ви дізнаєтесь, навіщо потрібен фільтр для води...
25.10.2023
Як позбутися запаху хлору у воді?
Як позбутися запаху хлору у воді?
У цій статті ви дізнаєтесь, як позбутися запаху хлору у воді...
09.11.2023
Чи можна пити воду з крану?
Чи можна пити воду з крану?
У цій статті ви дізнаєтесь, чи можна пити воду з крану...
20.11.2023