Меню
Київ, вул. Вінстона Черчилля, 48
Наша адреса:
Київ, вул. Вінстона Черчилля, 48
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт - 09:00 - 18:00
  • Сб - 10:00 - 17:00
  • Нд - вихідний

Вода для старшого покоління


Літній організм складніше переносить зневоднення

Літнім людям важливо не тільки правильно харчуватися і регулярно навантажувати тіло помірною фізичною активністю. Запорукою профілактики вікових змін стане і грамотний питний режим.

У похилому віці організм складніше переносить зневоднення, тому з віком людині необхідно пити більше рідини. В умовах підвищеного потовиділення у людей похилого віку знижується рівень води в плазмі крові, після чого, знижується здатність заповнювати високу в'язкість крові, що може призвести до зростання захворювань серцево-судинної системи.

Рідина створює потрібний стан біохімічних процесів в організмі. Через те, що вода становить більше половини маси тіла людини, організм більше чутливий до нестачі води, ніж до дефіциту їжі.


Наявність в будинку очищеної якісної води - обов'язкове!

Зневоднення є регулярною небезпекою для дорослої людини. Функція нирок з кожним роком життя зменшується, почуття спраги слабшає, що може призводити до зниження загального рівня води в тілі. Важливим фактором у цьому є ліки, особливо від підвищеного тиску, тому що вони являються сильними діуретиками.

Нестача води у літніх людей може привести до гіпертонії, а також набряками органів і навіть втрати свідомості. Це трапляється через те, що при нестачі рідини обсяг крові знижується, вона стає густою, і судини з капілярами звужуються. Молодий організм може пережити без води до 5 діб, а для літньої людини вже 36 годин без рідини можуть бути критичними.

З усього вищесказаного можна зробити висновок, що одним з найважливіших кроків до здорового життя в літньому віці - це наявність в будинку очищеної якісної води.

Якщо говорити про норму споживання рідини, то для жінок норма становить 2,2 літра, а для чоловіків у похилому віці - 2,9 літра. Варто розуміти, що озвучені вище цифри є умовними. Вони коригуються відповідно до індивідуальних особливостей організму літніх людей. Збільшити споживання води треба в тому випадку, якщо є проблема ожиріння, людина приймає сильнодіючі лікарські препарати, які навантажують нирки і печінку. У будь-якому випадку, норма води в день не повинна бути менше 1,5-1,8 літрів.


Вода з крана - вкрай небажана

Вода з крану - не найкращий вибір для людей, які зібралися діяти по вищезгаданим рекомендаціям. Вона містить в складі шкідливі домішки. Солі металів, зважені частинки, патогенні мікроорганізми і діоксини можуть принести ще більше шкоди, ніж зневоднення. Тому для втамування спраги, приготування різних напоїв і кулінарних страв, варто використовувати очищену воду.

Виконання простих правил допоможе продовжити літнім людям якість життя, і надасть можливість насолоджуватися кожним днем ​​навіть у поважному віці!

Забезпечте своїх близьких якісною системою очистки води з компанією FilterPoint. Ми проводимо аналіз води, на основі чого підбираємо оптимальну систему, а також маємо кваліфікованих фахівців, які встановлюють системи будь-якої складності.

Коментарі
Схожі статті
Вода і коронавірус
Вода і коронавірус
У цій статті Ви дізнаєтесь, чи є ризик заразитися коронавірусом через воду...
04.06.2021
Вода для новонародженої дитини
Вода для новонародженої дитини
У цій статті Ви дізнаєтесь, яку воду необхідно давати новонародженій дитині...
27.08.2021
Скільки води на день треба пити?
Скільки води на день треба пити?
У цій статті ви дізнаєтесь, яку кількість води на день треба пити...
08.11.2023
Користь талої води для людини
Користь талої води для людини
У цій статті ви дізнаєтесь про користь талої води для організму людини...
22.02.2024
Про воду в лікарнях
Про воду в лікарнях
У цій статті ви дізнаєтесь про воду в лікарнях...
02.04.2024