Меню
Київ, вул. Вінстона Черчилля, 48
Наша адреса:
Київ, вул. Вінстона Черчилля, 48
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт - 09:00 - 18:00
  • Сб - 10:00 - 17:00
  • Нд - вихідний

Ультрафіолетові знезаражувачі

Як купити фільтр знезараження води в інтернет-магазині FilterPoint?

У магазині ФільтрПоінт представлені ультрафіолетові знезаражувачі під різні потреби та бюджет. Це може бути як додаткова ступінь очищення в системі зворотного осмосу, так і окремий фільтр УФ. Знезаражувачі води використовуються у побуті для очищення питної води. Також, filterpoint пропонує високопродуктивні системи знезараження для комерційного використання!

Додатково магазин ФільтрПоінт пропонує комплектуючі: змінні випромінювачі різної довжини та потужності, кварцові рукави, баласти.

Ультрафіолетовий знезаражувач очистить вашу воду від бактерій та вірусів на 99,9%! Якщо в сім'ї є маленькі діти, то УФ лампа позбавить вас від турбот про чистоту та безпеку води для приготування сумішей та пиття. Високопродуктивні системи знезараження нічим не відрізняються від побутових та очистять воду у великих обсягах якісно та безпечно для здоров'я. У використанні немає термічної обробки чи небезпечних хімічних реагентів!

Отримати консультацію професіоналів компанії FilterPoint, а також купити товари знезараження води можна за телефонами:

    ☎: (068) 528-07-98;
    ☎: (050) 528-07-98;
    ☎: (063) 071-38-36.

Також купити УФ фільтр можна через сайт, оформивши замовлення кнопкою "Купити в 1 клік", або "Купити" (оформлення через кошик).