Меню
Киев, ул. Уинстона Черчилля, 48
Наш адрес:
Киев, ул. Уинстона Черчилля, 48
Время работы
Время работы магазина:
  • Пн-Пт - 09:00 - 18:00
  • Сб - 10:00 - 17:00
  • Нд - вихідний

Системы комплексной очистки и магистральные фильтры

Як купити фільтр комплексного очищення води в інтернет-магазині FilterPoint?

У магазині ФільтрПоінт представлені системи очищення під різні потреби та бюджет. Тип очищення підбирається на основі результатів аналізу води. Це може бути механічне очищення від зважених часток, очищення від сірководню, пом'якшення води методом іонного обміну, очищення від заліза та марганцю, комплексне очищення!

Фільтр очищення складається із колони, яка стоїть окремо, або поміщена в кабінетний корпус, в яку засипається фільтруюча засипка. Контролюється процес фільтрації за допомогою керуючого клапана. Для деяких типів очищення потрібна регенерація, тому додатково встановлюється сольовий бак.

Системи очищення побутової води мають широкий спектр застосування та можуть бути встановлені на крихітній дачі (наприклад: кабінетний пом'якшувач води), або для очищення води на підприємстві (наприклад: комплексне очищення на колоні 1865).

Отримати консультацію професіоналів компанії FilterPoint, а також купити фільтр комплексного очищення можна за телефонами:

    ☎: (068) 528-07-98;
    ☎: (050) 528-07-98;
    ☎: (063) 071-38-36.

Також купити фільтр води можна через сайт, оформивши замовлення кнопкою "Купити в 1 клік", або "Купити" (оформлення через кошик).